Forum Miłośnicy Psów! Strona Główna Miłośnicy Psów!
Masz psa? Jesteś weterynarzem, hodowcą, treserem lub po prostu kochasz te zwierzaki? Zarejestruj się! To forum dla psiarzy!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Egzotyczne wakacje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miłośnicy Psów! Strona Główna -> Inne strony WWW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malinowa Mamba
Mało Aktywny


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 10:33    Temat postu: Egzotyczne wakacje Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
w tym roku wspólnie z mężem postanowiliśmy, że nie pojedziemy na wakacje nad polskie morze, tylko w jakieś bardziej tropikalne miejsce. Onteresują nas głównie wszelkiego rodzaju wycieczki Samana na Dominikanie wydaje nam się być całkiem w porządku miejscem na wakacje - podobno jest tam fantastyczna pogoda przez cały czas, jest też dużo miejsc do zwiedzania i do zobaczenia. Czy ktoś z was był kiedyś na urlopie w tamtych rejonach? Możecie podzielić się wrażeniami? Jakie biuro podróży moglibyście polecić, jeżeli chodzi o takie wycieczki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 30, 2018 10:33    Temat postu:

Powrót do góry
simik
Mało Aktywny


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie nie musi być egzotycznie, ważne żeby było ładnie, cieplutko i abym miała mnóstwo miejsc do zwiedzania. W tym roku wybieramy się na podbój Grecji i na początek będzie wyspa Korfu. Poczytajcie sobie koniecznie bo miejsce niezwykłe i jakie urocze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meso
Mało Aktywny


Dołączył: 27 Kwi 2023
Posty: 3

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam nadzieję że uda mi się wybrać w tym roku na fajne solidne wakacje bo już kilka sezonów przelecialo mi przed nosem, wiecznie nie mieliśmy z mężem czasu na to a może ten rok wreszcie będzie tym dla nas, kiedy wreszcie odpoczniemy
_________________
https://wave.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lupik
Mało Aktywny


Dołączył: 25 Kwi 2023
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam chętnie wyjechałbym na egzotyczne wakacje w piękne miejsca i został tam przynajmniej na miesiąc... strasznie mi się to marzy dlatego, że ciągle mam mnóstwo pracy i zero przyjemności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Sty 24, 2024 19:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miłośnicy Psów! Strona Główna -> Inne strony WWW Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Miłośnicy Psów!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group