Forum Miłośnicy Psów! Strona Główna Miłośnicy Psów!
Masz psa? Jesteś weterynarzem, hodowcą, treserem lub po prostu kochasz te zwierzaki? Zarejestruj się! To forum dla psiarzy!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mały szczeniak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miłośnicy Psów! Strona Główna -> Pytania i odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szyszunia26
Mało Aktywny


Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 09:27    Temat postu: Mały szczeniak Odpowiedz z cytatem

Witam, dopiero się zarejestrowałam więc proszę o wyrozumiałość.
Mam pytanie, prośbę o poradę.
W poprzedni piątek po powrocie z pracy usłyszałam przeraźliwy pisk w ogrodzeniu naprzeciwko naszej działki (tam nikt nie mieszka jest tylko ogrodzony duży sad), przy w miarę ruchliwej ulicy. Próbowałam się tam dostać ale wszystko bardzo zarośnięte. Chwilę poźniej wybiegł stamtąd przerażony mały szczeniaczek, bardzo piszczał i płakał. Od razu do mnie przylgnął.
Mamy już dwa duże psy w kojcach oraz kota w domu, pierwsza myśl że nie może u nas zostać, szukaliśmy właściciela po okolicznych domach bez skutki. Myślę że ktoś wyrzucił to maleństwo. Niestety nasze duże psy nie tolerują małych psów, dostają strasznej furii gdy są zamknięte a jakiś mały biega po podwórku lub idzie drogą.
Oddaliśmy więc w sobotę szczeniaczka do znajomego a on do swojego ojca. Od tamtego czasu nie mogę przestać o nim myśleć. Pojechałam nawet do tego Pana, okazało się ze ma jeszcze dwa szczeniaki, suczkę, małego psa i dużego psa w kojcu. Powiedział że jest psiarzem. Gdy odjeżdżałam ten którego znalazłam lub inaczej uratowałam bo tak to postrzegam, strasznie piszczał.
I teraz każdego dnia biję się z myślami czy go zabrać z powrotem. Proszę poradźcie co mam zrobić. Nurtują mnie pytania czy jemu byłoby lepiej z nami, czy lepiej z innymi psami tam u tego Pana (tylko to takie typowe wiejskie podwórko i byłby tam kolejnym psem). Czy nasze duże psy w końcu przyzwyczaiły by się do jego obecności bo jeden wielki jazgot nie wyszedł by chyba nikomu na dobre. Wiem że mogę dać mu kochający dom i dużo miłości, tylko pytanie co dla niego lepsze? My chodzimy do pracy, byłyby dni że piesek byłby sam i by na pewno płakał szczególnie teraz jak jest taki malutki, tam cały czas miałby towarzystwo. Nie potrafię się też pozbyć myśli że nie pojawił się w moim życiu bez powodu i bardzo do mnie lgnie, może jesteśmy sobie pisani. Ale moje psy też kocham i nie chce żeby się denerwowały obecnością nowego malego pieska. Pomóżcie co mam zrobić? Może gdybym miała świadomość że trafił do rodziny która obdarzy go miłością, do domu a nie w zagrody to byłoby mi łatwiej. Musze podjąc ostateczną decyzję rozważam wszystkie za i przeciw i nic, błedne koło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 09:27    Temat postu:

Powrót do góry
jand
Mało Aktywny


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 2

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba zrobiłabym wszystko żeby psiaka zgarnąć do siebie i mieć stale na oku i móc o niego zadbać Smile ale wiadomo, różne są syuacje i możliwości w życiu
_________________
https://kancelaria-janik.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 26, 2023 19:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miłośnicy Psów! Strona Główna -> Pytania i odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Miłośnicy Psów!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group